قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات MEDSO

ورود کاربران به وب‏‌سایت MEDSO هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات  MEDSO است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین MEDSO از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین تمامی توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 

 قوانین عمومی

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های  MEDSOمنطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های MEDSO تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می ­گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تمامی کاربران محترمی که برای اولین بار قصد خرید از  MEDSOرا دارند، در مرحله­ ی اول باید در سایت ثبت­ نام کرده، مشخصات فردی یا شرکت خود را وارد نموده و پس از تایید لینک، که از طرف سایت MEDSO در ایمیل آن­ها برایشان ارسال خواهد شد، می­ توانند با وارد کردن شناسه کاربری و گذرواژه خود، در قسمت مراحل ثبت سفارش اقدام به خرید نمایند.

با توجه به شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری منحوس کرونا از تعویض یا پس گرفتن تجهیزات و محصولات مصرفی فروخته شده معذوریم.

 

سیاست قیمت ­گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در MEDSO مبتنی بر اصول مشتری ­مداری و احترام به حقوق مصرف­ کننده است. قیمت‏‌های ارایه شده برای کالاها در  MEDSOقیمت‏‌های خرده ­فروشی است که غالبا توسط تولید‏کننده یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. قیمت تمامی محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

 

نمایندگی

 MEDSOدر هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و تمامی سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارایه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به شرکت MEDSO اطلاع دهید. 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، MEDSO هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

  MEDSO خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 «کسب وکار سایت به صورت B2B است و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی انجام میشود»

نظرات