قوانین و مقررات

شرایط و قوانین استفاده از سرویس‌ها و خدمات فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران

ورود کاربران به وب‏‌سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل تمامی شرایط و قوانین فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین تمامی توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

 قوانین عمومی

توجه داشته باشید تمامی اصول و رویه‏‌های  فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روزرسانی می ­گردد و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تمامی کاربران محترمی که برای اولین بار قصد خرید از  فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) را دارند، در مرحله­ ی اول باید در سایت ثبت­ نام کرده، مشخصات فردی یا شرکت خود را وارد نموده و پس از تایید لینک، که از طرف سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) در ایمیل آن­ها برایشان ارسال خواهد شد، می­ توانند با وارد کردن شناسه کاربری و گذرواژه خود، در قسمت مراحل ثبت سفارش اقدام به خرید نمایند.

با توجه به شرایط فعلی کشور و شیوع بیماری منحوس کرونا از تعویض یا پس گرفتن تجهیزات و محصولات مصرفی فروخته شده معذوریم.

سیاست قیمت ­گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) مبتنی بر اصول مشتری ­مداری و احترام به حقوق مصرف­ کننده است. قیمت‏‌های ارایه شده برای کالاها در فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) قیمت‏‌های خرده ­فروشی است که غالبا توسط تولید‏کننده یا تامین‏‌کننده آن محصول به صورت مصوب تعیین شده است و سایر کالاها بر اساس مدل و مشخصات و همچنین کالاهای مشابه در بازار تعیین قیمت می‌‏شوند. قیمت تمامی محصولات با احتساب مالیات بر ارزش افزوده است و مشتری مبلغ جداگانه‌‏ای بابت مالیات و عوارض ارزش افزوده پرداخت نمی‏‌کند و هزینه‏‌های بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط سفارش که در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‌‏شود، ممکن است جداگانه محاسبه شود.

نمایندگی

  فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و تمامی سرویس‌‏ها، تراکنش‏‌های مالی و خدمات قابل ارایه از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به شرکت فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) اطلاع دهید. 

قوه قهریه

تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

  فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.

 «کسب وکار سایت فروشگاه تجهیزات پزشکی ایران (imedcity.ir) به صورت B2B است و فروش به مردم عزیز، داروخانه ها و مراکز درمانی و ... انجام میشود»

بازخوردها