فیلتر

محصولات برند شیلر

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

پرتره شرکت

فن آوری نوآورانه پزشکی با طراحی سوئیس

شیلر ، که در سال 1974 توسط آلفرد ای. شیلر تاسیس شد ، یک گروه موفق با 30 شرکت تابعه و یک شبکه فروش جهانی است. امروزه ، SCHILLER تولید کننده و تأمین کننده دستگاه های تشخیص قلب ، ریوی ، نظارت بر بیمار و همچنین راه حل های نرم افزاری برای صنعت پزشکی در جهان است.

برای بیش از چهار دهه ، شیلر متعهد به مبارزه با مرگ ناگهانی قلب است. در حالی که معتبرترین تولیدکنندگان هنوز دستگاه های اضطراری سنگین و بزرگ را می فروختند ، SCHILLER یک الکتروکاردیواسکوپ اضطراری مفید را راه اندازی کرد که ده برابر سبک تر بود. به طور همزمان ، این شرکت نه تنها نام خود را به دست آورد ، بلکه استانداردهای جدیدی را نیز تعیین کرد. دو سال بعد ، کوچکترین دستگاه ECG اضطراری با چاپگر یکپارچه دنبال شد. یک میکرو رایانه داخلی اجازه اندازه گیری و تفسیر خودکار ECG را می دهد. این امر به نوبه خود امکان تشخیص زود هنگام اختلالات قلبی را فراهم می کند. به لطف روشهای درمانی مناسب و اقدامات توانبخشی ، پزشکان می توانند از همه گروههای سنی در برابر مرگ ناگهانی قلبی محافظت کنند.

با افزایش موفقیت ، سبد محصولات نیز افزایش یافت: دستگاه هایی مانند دستگاه های اندازه گیری فشار خون و اسپیرومتر به دامنه محصول اضافه می شوند ، در حالی که ایستگاه های تشخیصی و دستگاه های نظارت کامل برای کلینیک ها و اقدامات پزشکی تولید می شوند. در SCHILLER نوآوری همیشه در اولویت بوده است. نوآوری های بیشتری در جریان است.

SCHILLER از سال 1989 در هند به فروش می رسد. SCHILLER هند دارای یک مرکز تولید در Puducherry است که در آن طیف وسیعی از تجهیزات تولید می شود که مکمل محصولات Schiller AG است ، هم از نظر عملکرد و هم از نظر قیمت. این شرکت دارای یک تیم تحقیق و توسعه قوی مستقر در بنگالورو است که از فناوری جدید و پیشرفته ای استفاده می کند و به طور منظم بسیاری از محصولات جدید را تحت هدایت تیم سوئیسی ما تولید می کند.

دامنه محصولات SCHILLER India مراقبت های ویژه ، قلب ، رادیولوژی ، پزشکی از راه دور ، قلب و عروق ، بیهوشی و جراحی را شامل می شود. این شرکت با Stephan GmbH از آلمان و Tecme Argentina برای تهویه ، NeuroLogica USA برای Portable CT ، Medtech France برای جراحی مغز و اعصاب رباتیک ، INTERMEDICAL S.r.l روابط استراتژیک دارد. ایتالیا برای کاتلاها و Guerbet Asia Pacific Ltd. برای انژکتورهای تحت فشار.

علی رغم رشد مداوم شرکت ، اندازه برای SCHILLER به اندازه قدرت مهم نیست. این تیم متکی به یک تیم با انگیزه ، خلاقیت ، گشودگی به ایده های جدید و شجاعت پیشگام است. "هنر تشخیص" بی نهایت خلاقانه است و ما را به بهبود مستمر محصولات خود القا می کند.